Depend O2 nr. 713
De Depend O2 Nagellak in de kleur Bruin, Paars, Parelmoer, Roze is een veelzijdige en chique tint die je nagels een elegante, verfijnde uitstraling geeft. De combinatie van bruine, paarse en roze nuances met een subtiele parelmoer glans zorgt voor een schitterend, multidimensionaal effect. Deze ademende nagellak biedt een langdurige, chipbestendige kleur en een mooie glans. Dankzij de gezonde formule blijft de conditie van je nagels behouden. Vrij van schadelijke stoffen zoals formaldehyde, tolueen en DBP, is deze nagellak ideaal voor een luxe en verfijnde manicure.
Het is aan te raden om eerst een laagje base coat aan te brengen alvorens u de kleur aanbrengt. Hierdoor krijgt u een betere hechting en trekt de kleur van de nagellak niet in de nagel. De kleur niet te dik aanbrengen. Na de eerste laag een tweede laag aanbrengenen daarna afsluiten met een laagje topcoat (keuze uit 3 verschillende soorten) zal de nagellak langer netjes blijven en beschermd zijn.
Zuurstof doorlatende nagellak van het Zweedse merk Depend O2. Dankzij de zuurstofdoorlatendheid is de nagellak geschikt om op schimmelnagels ofwel Kalknagels ofwel mycose-nagels aan te brengen.
* verplichte veld(en)